طراحی سایت

امروزه داشتن یک وب سایت زیبا و حرفه ای لازمه هر کسب و کاری است اما طراحی و اجرای یک وب سایت می بایست بر اساس اصول و قواعدی باشد که صاحبان کسب و کار را به هدف اصلیشان که همان معرفی شرکت,مجموعه,محصولات و یا خدماتشان است را برساند. از این رو شرکت مهندسی ویرا گسترش فن آوران اسپیدار با بهره گیری از تیم متخصص خود شما را از مراحل آغازین یعنی مشاوره و ارائه راهکارها بر اساس اصول Marketing و e-Marketing تا اجرا و پشتیبانی و آموزش کامل سایت همراهی می کند.

انواع طراحی سایت

طراحی و ساخت انواع سایت های فروشگاهی

طراحی و ساخت انواع سایت های شخصی

طراحی و ساخت انواع سایت های شرکتی

طراحی و ساخت انواع سایت های تجاری

طراحی و ساخت انواع سایت های آموزشی

طراحی و ساخت انواع سایت های صنعتی

طراحی اپلیکیشن

با گسترش فناوری و افزایش روز افزون سرعت اینترنت استفاده از تلفن های هوشمند و تبلت روز به روز در حال افزایش است بنابراین استفاده از نرم افزارهای تحت سیستم عامل های موبایل به دلیل دسترسی سریع و آسان امریست اجتناب ناپذیر. داشتن یک اپلیکیشن کاربردی,زیبا و حرفه ای میتواند فاصله بین کسب و کار شما و مشتریانتان را به حداقل برساند. تیم طراحی اپلیکیشن شرکت اسپیدار با تخصص و تجربه خود شما را در ساخت اپلیکیشن های android و ios همراهی می کند.

طراحی اپلیکیشن در ۴ مرحله اصلی انجام خواهد شد

مرحله اول: Wire frame

Wire frameطرح اولیه و نقشه کلی بر اساس business plan و کسب و کار شما کشیده میشود.این طرح ساختار و چیدمان کلی اپلیکیشن شما را مشخص می کند.

مرحله سوم: برنامه نویسی

در این مرحله بعد از گذر از ۲ مرحله قبلی کارهای فنی و کد نویسی آغاز شده و اپلیکیشن پیاده سازی خواهد شد.

مرحله دوم: طراحی گرافیکی

بعد از انجام فرآیند wire frame کار بر روی طرح های گرافیکی اپلیکیشن آغاز می شود ,این طرح ها بر اساس نیاز و سلیقه شما خواهد بود و اولویت بر اساس کاربر پسند بودن , زیبایی بصری و سازگاری با نوع کسب و کار خواهد بود .

مرحله چهارم: تست و تکمیل نهایی

مرحله تست و تکمیل نهایی اپلیکیشن و بارگذاری دیتا و پشتیبانی اخرین مرحله ساخت اپلیکیشن شماست..

سئو

به زبان ساده سئو یعنی تلاش برای برتر شدن یک سایت از نظر محتوایی و ساختار نسبت به سایر وب سایت ها که نتیجه آن بالا رفتن رتبه سایت و قرار گرفتن در بالاترین سایت ها در نتایج جستجوی گوگل است که تاثیر بسیار بالایی در معرفی وب سایت یا فروش شما خواهد داشت. لازم به ذکر است ۸۰% کاربران فقط به ۳ سایت اولی که در گوگل جستجو میکنند مراجعه می کنند , که این موضوع اهمیت بسیار بالای سئو را برای سایت شما میرساند. شرکت ویرا گسترش فن آوران اسپیدار با بهره مندی از تیم متخصص سئو با توجه به الگوریتم های گوگل و با روش های گوناگون سایت شما را در کمترین زمان ممکن به بیشترین بازدید می رساند.

از جمله ویژگی های SEO شرکت اسپیدار به موارد زیر اشاره میکنیم:

مشاوره و راهنمایی رایگان برای کلمات کلیدی

بهینه سازی قالب و کدهای به کار رفته

به کار گیری بک لینک های معتبر

معرفی به گوگل و ثبت اطلاعات

بهینه سازی محتوای وب سایت

به کار گیری کلمات کلیدی

گزارش دهی به صورت انواع نمودار

ایجاد کمپین متناسب

پشتیبانی و آموزش